Współpraca

Współpraca

Interesuje mnie wszystko, co związane z wysoką jakością życia a przez to rozumiem nadanie życiu kierunku, sensu. Nie chodzi o zwykłą pogoń za marzeniami.

Z jednej strony więc interesuje mnie to, jak pozbyć się ograniczeń, wszelakich przeszkód.  Z drugiej – lubię proste rozwiązania ułatwiające codzienność. Nobla dałabym Jamesowi Kingowi, bo wymyślił pralkę i Josephine Cochrane – za zmywarkę. Tak, jestem leniwa.

Nienawidzę tymczasowych rozwiązań, mebli ze sklejki i takich tworów. Lubię solidny materiał, drewno, stal, len, handmade. Nie coś na raz i zaraz do śmieci. Lubię wielopokoleniowe twory. Ale tak, też korzystam z Ikei. Jeśli coś mieć byle jakie, to lepiej wcale. Czasem dobre i ponadczasowe  znajdziesz wyrzucone.  Spoko, przygarnę.

Skłaniam się ku minimalizmowi, terapiom opartym na dowodach, slow life. Z wykształcenia jestem filologiem polskim i socjoterapeutką. Studiuję psychologię.

Najwyżej cenię sobie drobne rytuały, uwielbiam dobrą kawę i dobrą herbatę, nie umiem żyć bez książek, muzyki i filmów. I pisania.  Jak nie mam chwili dla siebie, to jestem wkurzona.

Jeśli chcesz namówić mnie do współpracy np. testowania produktu, który znacząco podniósłby jakość życia moją i innych albo chcesz przesłać książkę (nt. jak wyżej) do recenzji, wyślij mejla z propozycją współpracy na adres stellaolejnik@wp.pl.