Tak lubię #kryminałygórskie , że po skończeniu "Święta Karkonoszy" Sławka Gortycha (tom 5), wróciłam do pierwszego tomu serii. Teraz, kiedy po raz drugi czytam "Schronisko, które przestało istnieć", nie skupiam się już na fabule. Raczej próbuje sobie wyobrazić szlaki, rozpatruję, czy ja mogłabym tak przejść po górach że schroniska do schroniska. Czy to w ogóle już w zasięgu moich możliwości. Wgryzam się bardziej w historię, w tło, w czas i miejsce.
Góry wzywają, no nie da się tego wołania przegapić.
sławekgortych #górywzywają #kryminałgórski #psychologpogodzinach
1 tydzień ago
Niby szkoła w Polsce, a jakby we Francji!
#psychologwszkole
4 tygodnie ago
Tymczasem w gabinecie psychologa zajęcia o emocjach, myślach i zachowaniu z figurkami z @playmobilpolska
Jak wymyśliłam, tak zrobiłam i wyszło zacnie ☺️
#psychologwpracy #psychologwszkole #psycholożka #terapiapoznawczobehawioralna
1 miesiąc ago
Każdego dnia radośćz wdzięczność, że ją mamy.
To urodzona podróżniczka, ciekawska świata. Dziewczynka, która codziennie pokonuje swoje lęki.
Dziś jest w stanie wyjść z nami między ludzi, na plażę. Szczeknąć na domofon, gdy wszyscy są w domu. Zrobić z radości bączka w miejscu.
Nasza Lunka!
@adoptujpsiaka_nowasol
#niekupujadoptuj🐾
1 miesiąc ago
Nasza mała dama po długiej podróży autem 😍
#niekupujadoptuj🐾 #dobreżycie #piesadoptowany
2 miesiące ago

- 42
- 382 674
- 684
Eksperymenty i dobre nawyki Nauka języka angielskiego Proste życie Psychologia Recenzje REZYLIENCJA Studia psychologiczne po czterdziestce Terapia akceptacji i zaangażowania WALK AT HOME Zespół Aspergera

To ja dziękuję i cieszę się, że jest nas więcej ?
Witam, trafiłam na blog przypadkiem. Jestem właśnie na początku tej drogi... może trochę młodsza, chociaż wiek to ponoć tylko liczba…
Dzień dobry, Tak.
Dzień dobry mam pytanie czy po studiach magisterskich na psychologii można otworzyć prywatny gabinet??? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Tak, od pół roku pracuję jako psycholog. Po 20 latach pracy w korporacjach zmieniłam całkowicie ścieżkę zawodową ?