Czytelnicze plany

Jest mnóstwo książek, które chcę przeczytać, dlatego też tak ważne jest dla mnie pozbycie się nadmiaru, o czym pisałam w poście Nadmiar książek w domowej biblioteczce i selekcja książek Nieprzeczytane książki i moje wyzwanie: przeczytana półka. Na szczęście ostatnio kupuję ebooki 😉

W planach czytelniczych, które mam nadzieję uda mi się zrealizować jeszcze we wrześniu są:

Pożegnanie z nadmiarem: minimalizm japoński – Fumio Sasaki . Tę książkę omijałam szerokim łukiem w księgarniach, zmęczona byłam minimalizmem i międleniem tego samego. Ale przyszedł moment, że mam do odgracania większego powera i odświeżenie tematu dobrze mi zrobi.

Socjopaci są wśród nas – psycholożki Marthy Stout. Tę książkę kupiłam dzisiaj w promocji dnia za 11.99 a chodziła mi po głowie już od jakiegoś czasu.  Tutaj akurat mogę powiedzieć, że idę drogą zbrodni – kontunuuję wakacyjne lektury a wakacje zaczęłam od Trupiej farmy 🙂

Prosto i uważnie. Wybierz najlepsze na co dzień z reszty zrezygnuj – książka Agnieszki Krzyżanowskiej z bloga agnesonthecloud. Trafiłam na bloga przez przypadek i chociaż go nie czytam, to opis książki wydaje się zachęcający.

A czy Wy macie listę książek do przeczytania? Czytaliście którąś z powyższych książek? A może polecicie coś w podobnych klimatach?